פורים בספרייה 2014

ה"חיבוק"  המחבק

ברצוני להודות לכל מי שבא להצגת פורים שלנו "עלילותיו של מלך פדהצור בקיצור". תודה לכל מי שבירך אותנו באופן אישי, דרך האינטרנט או בטלפון.

אתם, קהל יקר, תושבי קצרין העוזרים לנו  ותומכים בנו שנה אחרי שנה בפרויקט של "פורים בספרייה". ואנו  בשמחה עובדים למענכם! כולם יודעים שהצגת פורים בספרייה זו מסורת רבת שנים. וזה נהדר! השנה התקיימה ההצגה ה 20 מתוכם 14 הצגות  ברציפות  ביימה אירנה אלון במקצועיות רבה. בעקבות הרצון העז של הילדים לשחק על הבמה נבע צורך להקים קבוצה קבועה שתלמד משחק בכותלי הספרייה. כך נולד פרויקט "תיאטרון הספר-תיאטרון חיבוק". שקיים כבר חמש שנים. יש  לנו כבר בוגרים והילדים הצעירים בני 5-6 שהצטרפו השנה.

אני רוצה לשתף אתכם ולספר על האווירה המיוחדת סביב ה"חיבוק" שלנו.  כשהילדים באים בפעם הראשונה, הם נבוכים, מתביישים ולא בטוחים בעצמם. כשהם מתחילים להתנועע, ללמוד משחק, פנטומימה, לעשות תרגילי פיתוח דמיון ויצירתיות  קורה נס. בדיוק כמו בתיאטרון האמיתי. ביישן הופף לבטוח, נבוך לאמיץ, שקט לנשמע. מתברר שזה מדבק כי זה עובר גם להוריהם. הם משתתפים בפעילויות וחזרות וחלקם משחקים בהצגות. הפכנו למשפחה – "משפחת חיבוק."

אבל רגע השיא זה יום ההצגה. קשה לתאר מה מתרחש מאחורי הקלעים. חגיגה שלמה: מצב רוח מרומם, התרגשות רבה, עיניים בוהקות, חיוכים וחיבוקים. שמחה גדולה כמו שצריך להיות בחג פורים! כל ילד מרגיש שחקן ומחכה לצאת אל הבמה להראות את היכולות והכישרונות שלו. והוא עושה את זה ובגדול. זה מה שיישאר  בזיכרונותיו כשהוא יגדל. ואני שמחה וגאה שבחינוך של ילדי ה"חיבוק" יש חלק גדול מאתנו.

אני רוצה להודות לכל ההורים של ה"חיבוק" על הדאגה והמסירות לפרויקט.

תודה ענקית לאירנה אלון על שמחת החיים שלה, על אישיותה הכובשת על אהבתה לילדים, על מקצועיות ומסירות לעבודתה.

תודה ללסיה  קזיק על התלבושות והתפאורה המדהימה!

תודה לעובדי הספרייה שתמיד מוכנים לתת יותר!

בברכה  נטלי קובל מנהלת ספריית קצרין

 

  להגדלה לחץ על לוח מודעות אינטרנטי


טופס כניסה


פרטי ספריה

ספריה ציבורית קצרין
ת.ד.7 קצרין 12900 רמת הגולן
טלפון: 04-6969668
כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
http://kazrin.library.org.il
מנהלת הספריה: נטלי קובל

שעות פעילות

א,ג9.00-12.00
א,ב,ג,ה16.00-19.00
ו9.00-12.00(מבוגרים)
דסגור

מי מחובר

יש לנו 40 אורחים מחוברים