קיץ בספרייה תשע"ד

קיץ חם בספרייה - תשע"ד 2014

החופש הגדול נפתח בפעילות רבה בספריית הילדים. יוזמה של צבי בודנהיימר ראש מחלקת החינוך אפשרה הרחבת שעות הפתיחה של הספרייה. ספריית הילדים היתה פתוחה בכל בוקר מימות השבוע במשך רוב חופשת הקיץ. יוזמה זו היתה הצלחה מהיום הראשון, בכל בוקר הגיעו ילדים בגיל בית הספר, פעוטות עם הוריהם או קבוצת ילדים עם מבוגר אחראי ונהנו מן הספרייה. קראו להנאתם, שחקו במשחקי הקופסה המגוונים, הציגו הצגות בפינת הבובות או הקריאו סיפור לצעירים. הספרייה שקקה חיים.

החודש הראשון של הקייץ בסימן קיטנות - קיטנת "דרכי נעם" נהנתה מביקור שבועי בספרייה ופעילות הקשורה לנעמי שמר ומקומות בישראל. גם השנה נהנו ילדי קיטנת הגנים מפעילות בספריה והשנה פעילות מוזיקלית סיפורו המופלא של החליל מאת חגית רוזמרין.

כמו בכל שנה היתה פעם בשבוע פעילות שעת סיפור לילדים בגילאים 3-6. כל הקראה היתה מלווה בפעילות יצירתית . השנה קראנו את הספרים – מצויין מאת ציפי פינגלה, מפתח הלב מאת נירה הראל, היום הרע של טובה מאת אלונה פרנקל וחפיפת ראש מאת אורי אורלב.

הקיץ בקצרין מתאפיין בהגעתם של משפחות חדשות ורבות מהן הגיעו לספרייה – פתחו בה מנוי ונהנו מהשהות בה. אחת מן המשפחות החדשות שהגיעו היא מש' ציבל. אם המשפחה אלונה עוסקת בהוראת יוגה לילדים. אלונה ערכה בהתנדבות שיעור יוגה בן חצי שעה לילדים בספרייה. השיעור נערך 3 פעמים והיה מעניין ומשעשע מאד. תודה רבה ! לאלונה.

זכינו והתארחו גם אצלנו לא מעט מתושבי הדרום שחיפשו בצפון מעט שקט. הם מצאו בספרייה מקור נוסף לבילוי והנאה. כך שגם אנו תרמנו את חלקנו בסיוע לתושבי הדרום ומאחלים להם לבוא ולהנות מהארוח בימים שקטים יותר.

מיכל גבעון אם שנהנתה משעות הפתיחה הנוספות בקיץ ציינה את התועלת וההנאה המרובה שהפיקה מהספרייה בקיץ. נהנו ממגוון האפשרויות שיש בספרייה קראנו ספרים, שאלנו ספרים, שחקנו במשחקים, נהנו משעת הסיפור וצפינו בדגים . זו אפשרות מהנה מאד לפעילות עם הילדים בשעות החום.

הספרייה בקצרין שנמצאת במתחם של חיי התרבות בעיר ליד המתנ"ס , המוזיאון ואולם התרבות. מהווה חלק חשוב מחיי התרבות של הקהילה בקצרין פעוטות ילדים נער ומבוגרים. כפי שאמר ראש המועצה מר דימי אפרצב " הספרייה היא מקום חי ותוסס של פעילות תרבות" צוות הספרייה שמח מאד לאפשר שעות פתיחה רבות יותר פעילות ומגוונות במהלך הקיץ. פנינו כבר לשנת הלימודים ואנו מאחלים לכל התלמידים מהגן ועד סיום התיכון שנת לימודים פוריה ומוצלחת.

דורון, אנדרי, קטיה , תמי ונטלי – צוות הספרייה


 

  להגדלה לחץ על לוח מודעות אינטרנטי


טופס כניסה


פרטי ספריה

ספריה ציבורית קצרין
ת.ד.7 קצרין 12900 רמת הגולן
טלפון: 04-6969668
כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
http://kazrin.library.org.il
מנהלת הספריה: נטלי קובל

שעות פעילות

א,ג9.00-12.00
א,ב,ג,ה16.00-19.00
ו9.00-12.00(מבוגרים)
דסגור

מי מחובר

יש לנו 6 אורחים מחוברים