שבוע הספר העברי תשע"ג

סיכום שבוע הספר העברי 2013 – התשע"ג בספרית קצרין

אז מה היה לנו ? שבוע גדוש בהופעות כשהשיא היה ביום חמישי. התאספנו בספריה , צפינו בהצגה "גב' גרים אוהבת ספרים ואני לא" מאת ברברה בוטנר. את ההצגה עיבדה ובימה אירנה אלון והשחקנים היו ילדי תאטרון "חיבוק" וצוות הספריה.

נטלי קובל מנהלת הספריה נשאה דברים תוך שהיא מדגישה את ההצלחה הגדולה של הספריה בעידן האינטרנטי, הספריה שלנו אמרה נטלי  מסכמת שנה בה היו פעילויות רבות , שיתוף פעולה עם גורמים קהילתיים אחרים בקצרין ובמיוחד ציינה נטלי את שתוף הפעולה הפורה עם המתנ"ס, קוראים נאמנים המגיעים בכל מזג אויר ומנויים שמספרם עולה משנה לשנה .
לאחר חלוקת התעודות לקוראים מתמידים, משפחות מתמידות , מתנדבים ופותרי חידת שבוע הספר. ערכנו חידון בזק ובו 22 שאלות על פי סדר הא'-ב'. הקהל הראה התמצאות מרשימה בספרות הילדים וחולקו פרסים.

כדאי לדעת - בכל שנה עורך משרד התרבות והספורט סקירה סטטיסטית על מס' הקוראים בספריות , גילם,  כמות הספרים שהם קוראים ועוד. הסקר נערך לפי אזורים ובאזור הצפון  הגולן הוא במקום ראשון בכמות השאלת הספרים. זוהי עובדה סטיסטית המחזקת את מה שאנו יודעים , אנשי הגולן בכלל וקצרין בפרט אוהבים לקרוא.

שבוע הספר הוא רק שיא הפעילות השנתית אך צוות הספריה ימשיך לפעול כל השנה בעידוד הקריאה וביצירת אזור חמים ומזמין לאוהבי הספר. הצוות שמח לראות את קהל המנויים הגדל והולך,  וגאים לתת לו שירות טוב.

להתראות בספריה. עקבו אחרינו בפייסבוק

 

  להגדלה לחץ על לוח מודעות אינטרנטי


טופס כניסה


פרטי ספריה

ספריה ציבורית קצרין
ת.ד.7 קצרין 12900 רמת הגולן
טלפון: 04-6969668
כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
http://kazrin.library.org.il
מנהלת הספריה: נטלי קובל

שעות פעילות

א,ג9.00-12.00
א,ב,ג,ה16.00-19.00
ו9.00-12.00(מבוגרים)
דסגור

מי מחובר

יש לנו 14 אורחים מחוברים